Par mums | Mediapark

Par mums

Mediapark tika dibināts Viļņā, Lietuvā, 2010. gadā ar mērķi izstrādāt modernus, viegli lietojamus web un mobilos risinājumus. Mēs esam paplašinājuši komandu ar pieredzējušiem un aizrautīgiem cilvēkiem, kuri strādā gan Lietuvā, gan Latvijā, gan arī Kaļiņingradā.

Partneri

Uzņēmuma veiksmes atslēga ir tā partneri. Tie ir eksperti savā jomā. Mediapark pieder tā darbiniekiem.

Kvalitāte

Parasti klienti par mums uzzina caur rekomendācijām no citiem, jo mēs darām visu iespējamo, lai klients būtu apmierināts. Mums ir izveidotas daudzas ilgtermiņa sadarbības.

Izaugsme

Mēs strādājam ar jebkuru projektu, neatkarīgi no tā lieluma. Mēs priecājamies par katru mūsu projektu un cilvēku dažādību. Mēs nepārtraukti papildinām zināšanas un gūstam jaunu pieredzi, kas mums ļauj būt pārākiem par saviem konkurentiem.

Darbinieks pirmajā vietā

Mēs esam izveidojuši radošu vidi, kas ļauj darbiniekiem augt gan profesionāli, gan arī personīgi. Darbinieki saņem novērtējumu un algas pārskatu divas reizes gadā.

Darba izbaudīšana

Mēs izvēlamies strādāt ar interesantām un jautrām lietām, iedvesmojot darbiniekus izmēģināt jaunas tehnoloģijas un strādāt dažādās komandās, lai paplašinātu savu pieredzi.

Piedzīvojumi

Kopīgi gūta pieredze ir galvenais faktors, lai tiktu veidota spēcīga un vienota komanda. Mēs katru gadu dodamies ceļojumos un kopā meklējam piedzīvojumus.

Piedzīvojumi

Vismaz reizi gadā mūsu komanda dodas kopīgās brīvdienās - slēpot Itālijā, ķert sauli Kiprā, doties pārgājienā Gruzijā vai izpētīt ielejas Turcijā.

Chamonix Mont Blanc, Francija

Komandas saliedēšanās mākoņos - lūk tā mēs aprakstam Mediapark komandas ceļojumu uz Francijas Alpiem un augstāko kalnu Eiropā. Pavisam tradicionāls slēpošanas ceļojums vienoja kolēģus jaunu piedzīvojumu un virsotņu apgūšanā.

2018

Maroka

Mums bija iespēja sajust vietējo dzīvi Marakešas vecpilsētā Medinā. 40 kamieļu karavāna mūs nogādāja Sahāras tuksnesī, kur mēs pavadījām nakti, guļot zem zvaigznēm un vakariņās ēdām svaigas zivis no visvējainākās pilsētas Essaouira.

2017

Canazei, Itālija

Apbruņojušies ar slēpošanas ekipējumu, mēs devāmies iekarot Itālijas Alpus! Mēs bijām sajūsmā par skatu uz baltajām kalnu virsotnēm virs mākoņiem un vēl sajūsminātāki par jaunajiem slēpošanas trikiem, ko iemācījāmies.

2017

Batumi, Gruzija

Visi 100 kolēģi no pieciem ofisiem devās kopīgā ceļojumā uz Gruziju. Mēs devāmies 10km pārgājienā augšup pa kalniem, lai redzētu Makhuntsefti ūdenskritumu un vērojām saulrietu Batumi pludmalē.

2016

Dimaro, Itālija

Ainava ar Alpu kalnu baltajām virsotnēm, zilajām debesīm un iespēju izvēlēties starp 80 slēpošanas trasēm! Par laimi mēs visi mājās atgriezāmies sveiki un veseli!

2015

Kemer, Turcija

Viļņas un Mogiļevas komandas devās kopīgā piedzīvojumā pirmo reizi. Kemerā bija iespēja piedzīvot ekstrēmu Safari uz degošā kalna un snorkelēšanu alās.

2015

Ayia Napa, Kipra

Četras dienas paradīzē. Tropisks karstums, smilšainas pludmales, lēkšana dzidrā jūrā no jahtas jumta, orientēšanās spēles un ballēšanās - viens no visspilgtāk atmiņā palikušajiem ceļojumiem.

2014

Sardīnija, Itālija

Visa viesnīca tikai mums! Baltas smiltis, kristāldzidrs ūdens, itāļu ēdiens un dzērieni. Četras dienas nebija pietiekami, tādēļ noteikti brauksim vēl!

2013

2012